انتخاب جدیدترین موضوع پروپوزال

اگر می خواهید مشکل موضوع را به صورت اصولی حل کنید و یک موضوع جدید انتخاب کنید توضیحات زیر را بخوانید:

💎 شرایط پیشنهاد موضوعات جدید:
💦 برای انجام یک پروپوزال تخصصی ابتدا باید یک موضوع جدید، غیر تکراری و کار نشده داشته باشید که در عین حال مورد علاقه و به اصطلاح باب دلتان باشد.
داشتن چنین موضوعی گاهی سخت است چون هم نیاز به تحقیق زیاد دارد و هم اینکه با توجه به محدودیت زمانی، انتخاب چنین عنوانی سخت است.
🌀 در « انتشارت روانشناسی آموزگاران» گروه علمی و مولفان برجسته ای در زمینه علوم روانشناسی فعالیت دارند که به دلیل بروز بودن می توانند بهترین موضوعات را برای شما طراحی کنند.

ما برای طرح موضوعات جدید وقت میذاریم و با جستجو در مقالات روز لاتین و فارسی جدید ترین عناوین را طراحی و پیشنهاد می کنیم.

🔸 ما می توانیم بهترین و جدیدترین موضوعات پایان نامه را برایتان با شرایط زیر ارائه دهیم:

⏰ 1- پس از اعلام علاقه خود حداکثر تا 24 ساعت ، 7 موضوع جدید (دو موضوع با مقاله بیس جدید) تحویل می شود تا به کمک استاد راهنمایتان بررسی کنید.

🍒 2- اگر هیچ یک از موضوعات تایید نشد 5 موضوع دیگر ارائه می شود و این فرایند تا انتخاب نهایی یک موضوع ادامه خواهد داشت و به تعداد مورد نیاز در هر بار موضوعات جدید طراحی و ارسال می شود.

🔅🔅 فرایند انتخاب موضوع 45000 تومان هزینه دارد که یکبار و در ابتدا دریافت می شود و سپس اقدام به طراحی موضوع می شود.
🔻🔻نکته مهم اینکه برای طراحی و ارسال دوباره عناوین هزینه دریافت نمی شود.
🔻🔻🔻 در صورت رد شدن موضوعات ما به هیچ وجه زیر قولمان نمی زنیم و تا انتخاب نهایی یک عنوان دلخواه برای شما موضوع طراحی خواهیم کرد.


کسب اطلاعات بیشتر و یا طرح سوال :

09011853901

لطفا برای پرداخت آنلاین هزینه انتخاب موضوع از طریق فرم سمت راست همین صفحه اقدام کنید:

پرداخت
به بالا